محل تبلیغات شما

بهنام خالق هستی بخش

روزدوشنبه مورخ 6/12/97 جلسه سوم از دور هجدهم کارگاه های آموزشی خصوصی همسفران شیخبهایی با نگهبانی همسفر مرضیه، استادی همسفر مهناز و دبیری همسفرنسیم با دستور جلسه " درختکاری" رأس ساعت 15 شروع به کارنمود.

درخت کاری به من می آموزد که من در کارهایم صبور باشم و پارامتر زمان را برای هر هدف و کاری در نظر بگیرم.

سخناناستاد:

برایاین دستور جلسه که درختکاری هست باید گریزی به وادی دوازدهم بزنیم. در وادیدوازدهم آمده در آخر امر، امر اول اجرا می شود؛ اگر من خواسته ای دارم اول در حدیک خواسته است و تا وقتی شرایط مناسب برای آن خواسته که همان تغییر، تبدیل و ترخیصهست مهیا نشود در واقع امر اول اجرا نمی شود و به هدف نمی رسم. به طور مثال من اگرقصد تهیه قورمه سبزی را دارم باید مواد آن را مهیا کنم بعد تغییر و تبدیل انجامشود و در نهایت باید ترخیص انجام شود تا قورمه سبزی آماده شود. در آخر وادی گفتهشده برای زندگی بهتر من باید یکسری کار ها را انجام دهم مثلاً محیط زیست را آلودهنکنم، آب را لجن زار نکنم، دیگران را اذیت نکنم در واقع زندگی کنم و اجازه دهم دیگران هم زندگی کنند، تجسس نکنم، قضاوتنکنم.

یکیاز دلایل درختکاری این است که تا الان شاید آسیب هایی به محیط زیست زده باشم کهالان باید جبران کنم.توصیه ای که در وادی آمده این است که باید سالی یک درختبکاریم و از آن مراقبت کنیم، همان تغییر، تبدیل و ترخیص را عیناً با چشممان ببینیمکه این نیازمند زمان است تا ما شاهد میوه ی آن درخت شویم.ما 12 سال است که ما درکنگره جشن درختکاری داریم.هدف از پیمان درختکاری این است که من بدانم کامل وادیدوازدهم را فهمیدم که در آخر امر، امر اول اجرا می شود. وقتی که نهالی را می کارمو شاهد رشدش هستم با نگه درای از آن امر اولم اجرا می شود. گیاهی که در گلدان میکاریم نیت اولمان این است که آن گیاه گل بدهد ولی در ابتدا دانه ای در خاک است ولیبا گذشت زمان امر اول اجرا می شود و گل می دهد. درخت کاری به من می آموزد که من درکارهایم صبور باشم و پارامتر زمان را برای هر هدف و کاری در نظر بگیرم.هر کاریمحتاج یک زمانی است.

عملکرد لژیون شمیم عشق وسخنان کمک راهنما خانم سارا

رهایی لژیون شمیم عشق

دل نوشته ای از کمک راهنما، همسفر فرزانه

درختکاری ,وادی ,کاری ,امر ,اول ,هدف ,است که ,اجرا می ,اول اجرا ,این است ,امر اول ,همان تغییر، تبدیل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

inetinid فروشگاه های اینترنتی وبلاگ نمایندگی آزادی فروشگاه اینترنتی اول مارکت جوان شاپینگ patriganon Ganji Immigration Services Canada موسسه مهاجرتی گنجی-کانادا تقلب در مواد غذایی Gary's notes یوزرنیم و پسورد نود 32،یوزر و پسورد نود 32،پسورد آپدیت نود 32